Запрошуємо на родинне «Свято Хліба»

10 вересня 2017 року «Хліборія» та «Родинна ковбаска» представить свої вироби на Святі Хліба у Шевченківському Гаю. У вас буде унікальна можливість насолодитись нашою традиційною випічкою та великою кількістю різноманітних веселих заходів!

Хліб завжди був невід’ємною частиною української культури. Наші предки ставилися до нього з великою пошаною. Цієї неділі ви матимете змогу взяти участь в ритуалах, пов’язаних з хлібом. Святкування розпочнеться з освяти хлібин, а протягом дня ви зможете скуштувати обрядовий хліб та дізнатись про те, яке значення він мав для наших предків.

Звичайно ж, свято буде супроводжуватись чудовою музикою від українських гуртів, захопливими іграми та великою кількістю конкурсів. На вас чекатимуть майстер-клас «Розмалюй печиво», виступи шоу-балету та веселих мімів. Також ми приготували і спеціальну програму для діточок – хай дітям буде не лише смачно, але й цікаво!

Скористайтесь можливістю спробувати нашу продукцію в унікальній атмосфері традиційного українського свята, а також насолодитись прекрасною музикою і виграти призи у численних конкурсах від «Хліборії» та «Родинної ковбаски». Приходьте 10 вересня у Шевченківський Гай та отримайте незабутні враження!

Фільтр новин